.

.

Седло Кеси Кожна Торба Нога Водоотпорен Мото Резервоарот Торба Mochila Мото Pierna Bolsa Motocicleta Трки Резервоар За Нафта Опашка Кеси

Седло Кеси Кожна Торба Нога Водоотпорен Мото Резервоарот Торба Mochila Мото Pierna Bolsa Motocicleta Трки Резервоар За Нафта

DEN 1195.00
DEN 1439.52
-17 %
Количина на стоки

Материјал Тип : СТП
Објектот Ширина : 28cm
Објектот Тежина : 0.6 kg
Објектот Висина : 21cm
Објектот Должина : 30cm
Предмет Тип : Кожа & Седло Кеси
Посебни Карактеристики : водоотпорен, резервоар за нафта торба

Бренд Име:
ДИВЈАК
Тип На Објект:
Задното Седиште Кеси
R

Тие исто така купуваат со овој производ