.

.

бела боја голема големина природни свежа вода бисер spider brooch бакар со кубни циркон случајно испрати мода жените накит

бела боја голема големина природни свежа вода бисер spider brooch бакар со кубни циркон случајно испрати мода жените накит

DEN 1824.00
Количина на стоки


природни свежа вода бисер spider brooch
бакар со кубни циркони
секој кпс на бисер форма е различна
случајно испрати
Ставање Наредби& Плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 3-10 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во рок од 1 дена од денот на пристигнувањето.објектот треба да биде во неговата оригинална состојба во origindal пакет .100% наплата за продажба цена.превозот и осигурување не се враќа.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
miyi
Брошеви Тип:
Брошеви
R

Тие исто така купуваат со овој производ