.

.

Оригиналниот 1pcs UM150CDY-10 UM150CDY

Оригиналниот 1pcs UM150CDY-10 UM150CDY

DEN 1295.00
DEN 1618.56
-20 %
Количина на стоки


Број На Модел На:
UM150CDY-10
Температурата На Работа:
.
Бренд Име:
YOUBINA
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Напон:
.
Примена:
.
Пакет:
.
Тип:
.
R

Тие исто така купуваат со овој производ