.

.

2017 Зима Новороденче Превоз Памук Мека Sleepsacks Цртан Филм Постелнина Топло Прилично Sleepsacks Ајкула Вреќи За Спиење

2017 Зима Новороденче Превоз Памук Мека Sleepsacks Цртан Филм Постелнина Топло Прилично Sleepsacks Ајкула Вреќи За Спиење

DEN 654.00
DEN 838.08
-22 %
Количина на стоки


100% НОВ БРЕНД И ВИСОК КВАЛИТЕТ
Боја : бела
Големина : 68*49cm(За 0 до 6 месеци на бебето )
Материјал : Полиестер памучен материјал додатен шупливи во внатрешноста и надворешноста на топлина за зачувување на памук
Функционален дизајн : може да биде како спие перници и ќебиња
Производ перформанси : windproof и водоотпорен светлина топол и удобен сметководствена
За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. 2) НЕ ВКЛУЧУВА ДАВАЧКИ, купувачите треба да бидат одговорни за локални даноци или други увозни давачки. 3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА your Shipping адреса. 4) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. 5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Гаранција 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. За Повратни информации 1) го одржуваме високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2) Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
'

Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цврста
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SS0080029
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Sleepsacks
Бренд Име:
Bobora
R

Тие исто така купуваат со овој производ