.

.

Бутик 30pcs Мода Симпатична Сјајот СТП Срцето Шноли Солидна Kawaii Цртан филм Коса Клипови Принцеза Headware Коса Додатоци

Бутик 30pcs Мода Симпатична Сјајот СТП Срцето Шноли Солидна Kawaii Цртан филм Коса Клипови Принцеза Headware Коса Додатоци

DEN 849.00
DEN 943.68
-10 %
Количина на стоки


Трговија на големо 30pcs/5 C Мода Симпатична Сјајот СТП Срцето Бебе Шноли Солидна Kawaii Цртан филм Девојки Коса Клипови Деца Коса Додатоци
Модел No : SMPDGSC1 HC1701
Пакување : 30pcs/Многу
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата. 1. 100% Сосема Нов и Модни Шноли
2.Стил : Цртан филм коса клипови
3.Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр.(1,2,3..) под секоја слика. Или ако сè уште не се чувствуваат сигурни за бои, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на наредби. Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понатамошна настава на бои.Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали.
2. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози.
3. Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.е. осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор,светлината разлика кога ние сме преземање на слики.
4. Ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака при купување.Ние сме подготвени да ви помогнеме.
Сертификати :
Испорака :
1. Нормално, вашите нарачки ќе биде предаден во рамките на 5-7days по плаќање. Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата веб страница.
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во единечната цена или трошоците за превозот. Сите трошоци за увоз е да се Купувачот на сметка. Ве молиме контактирајте ќе ги локалните обичаи да бидете сигурни дека ако постојат било какви дополнителни трошоци пред купување.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба и стоки, ние сме високо очекуваме вашиот позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални Продавачот Оценка.Исто добрина за тебе од нас. Или ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашата стока или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време пред да замине други коментар на веб страна,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа без одлагање. Ви благодарам многу за вашиот љубезно разбирање ! Уживајте во вашата шопинг тука!

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Smart Фиби
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Број На Модел На:
SMPDGSC1HC1701
Пол:
Девојки
Материјал:
PU
Достапни бои:
Assorted Colors
Функција:
Цртан филм
Материјали:
PU
R

Тие исто така купуваат со овој производ