.

.

Уникатен Затворач Сребро Diamante Кристал Дијамант Вечер торба Спојки Чанта Партија Булчински Матурска

Уникатен Затворач Сребро Diamante Кристал Дијамант Вечер торба Спојки Чанта Партија Булчински Матурска

DEN 828.96
Количина на стоки


Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Тоа може да се користи на различни настани како што се состаноци, забави и сл.
Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние исто така, обезбеди 12monthfree одржување. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Убава и елегантна вечер чанта со отстранлив синџир.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за costsof на делови за да биде заменет. Погодна за вечер фустан, дами здолниште
Боја : Сребрена
Тип : Вечер Се Спојки Кеси
Производ големина : 16*12*5cm
Широка Примена :
Погоден за Лица Булчински Матурска,за iphone 7,погодно за чување на вашиот клуч фоб, кармин,прав, мала четка,кредитни картички итн малку објекти
Со отворен поклопец начин : покрие вид, облик : перница тип, главната употреба на сцена : банкет, партија, изглед : лист цвет форма спојки
Пакетот вклучува :
1 x Вечер Спојки Кеси
1 x Отстранлив Синџир
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Со отворен поклопец начин : покрие вид, облик : перница тип, главната употреба на сцена : банкет, партија, изглед : лист цвет форма спојки
Рака, рачен, дијагонала крст, торба мулти-цел да се задоволат потребите на повеќе луѓе, и дистрибутивен синџир
Популарната дијамант начичкана елементи, Европски стил го прави овој торба изгледа повеќе специфичен и светли дамки, изгледа повеќе луксузен,
Разликата помеѓу оваа вечер торба и вообичаените кеси е дека тоа може целосно да го изразат на женски убавина и софистицираност, и не е ограничена само на употреба на вечера.

Бренд Име:
WOVELOT
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
Метален
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обвивка Материјал:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Надворешноста:
Никој
Тип На Објект:
Чанти
R

Тие исто така купуваат со овој производ