.

.

Нови Enema И Вагинален Исплакнете Enemator Анален Секс Чистење Туш Секс Играчка

Нови Enema И Вагинален Исплакнете Enemator Анален Секс Чистење Туш Секс Играчка

DEN 438.00
DEN 509.76
-14 %
Количина на стоки

Нови Enema И Вагинален Исплакнете Enemator Анален Секс Чистење Туш Секс Играчка
Карактеристики :
100% Сосема Нов И Висок квалитет
Добра алатка за Enema и вагинален Исплакнете алатка
Оваа туш главата може да се поврзе и со меѓународниот стандард туш цевка, одговара најмногу на цевка за во бања.
Ви овозможува да го контролирате протокот на вода од вашиот enema црево
Инсерти лесно и без проблеми во анусот
Лесно да се чисти и телото-safe
И За Мажи И За Жени
Само дојде со туш главата, не вклучуваат поврзете цревото
Спецификација :
Применливи Корисникот : Сите Возрасни
Мерења : 17.7 см во должина, 8cm insertable должина, .1.2 cm insertable ширина.
Материјал : ABS+S urface позлата
Боја : Сребрена
Тежина : 120g
Пакет се вклучени :
1 X Туш Аналниот
Задржи Во Допир! Ако постои нешто што може да ви помогне.
Брз одговор!Добри Услуги На Клиентите!
Задоволни?многу многу добар 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдени! Проблем? Не грижете се,да се задржи во допир пред да остават негативен,секое нешто ќе се решат надвор прекрасно! 100% Високо Квалитетни услуги на клиентите!

Бренд Име:
morefeel
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
360383
Големина:
about
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Состојба:
Нови
Тип:
Аналниот Секс Играчки
SKU:
360383
Потекло:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ