.

.

Се КРИЕШЕ,2006~2011,Автомобил Стајлинг за Civi Светлата,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,Civi главата светилка

Се КРИЕШЕ,2006~2011,Автомобил Стајлинг за Civi Светлата,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,Civi главата светилка

DEN 22800.00
DEN 24000.00
-5 %
Количина на стоки


Се КРИЕШЕ,2006~2011,Автомобил Стајлинг за Civi Светлата,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,Civi главата светилка
1.Model1 : 2006~2011 автомобил светла
2.Model2 : 2006~2011
автомобил светла
===================================================================================================
светла додатоци :
35 W 12 V КРИЕШЕ СИЈАЛИЦА(Изборен 4300 K,6000 K,8000 K,Ако не ми кажете,ние ќе направиме се 6000 K)
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Температура На Боја:
Хонда Граѓански
Wattage:
2006 to 2011 year
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Објектот Тежина:
1kg
Хонда Модел:
Граѓански
Граѓанско-Година:
2010,2009,2011,2008,2006
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ