.

.

Оригинални Нови HDD ХАРД ДИСК КАБЕЛ за Apple MacBook Pro 15 A1286 Unibody 2009 2010 2011 821-1198-А

Оригинални Нови HDD ХАРД ДИСК КАБЕЛ за Apple MacBook Pro 15 A1286 Unibody 2009 2010 2011 821-1198-А

DEN 425.00
DEN 653.28
-35 %
Количина на стоки

Оригинални Нови HDD ХАРД ДИСК КАБЕЛ за Apple Mac Book Pro 15" A1286 Unibody 2009 2010 2011 821-1198-А
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ.
Како да се правилно се идентификуваат лаптоп со LCD/LED/LVDS кабел ви треба :
Многу лаптоп модели се користат повеќе од еден тип на кабел во зависност од неговата оригинална конфигурација. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x Оригинални Нови HDD ХАРД ДИСК КАБЕЛ за Apple Mac Book Pro 15" A1286 Unibody 2009 2010 2011 821-1198-А

Должина на кабел:
како фото шоу
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
LCD LVDS LED Видео КАБЕЛ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
R

Тие исто така купуваат со овој производ