.

.

2x компатибилен кодак 10 мастило кертриџ за Easyshare 6150,Канцеларија 6150 Печатач

2x компатибилен кодак 10 мастило кертриџ за Easyshare 6150,Канцеларија 6150 Печатач

DEN 670.00
DEN 744.00
-10 %
Количина на стоки


compatibel за
Боја
Количина
Капацитет
КОДАК 10
Црна
1
25 ml
КОДАК 10
C/m/y
1
15 ml
Компатибилен КОДАК 10 мастило касети
•5100 Сите-во-Едно Печатач
•5300 Сите-во-Едно Печатач
•5500 Сите-во-Едно Печатач
•Easyshare 6150
•ИЗБОРЕН 3
•ESP 3250
•ИЗБОРЕН 5
•ESP 5210
•ESP 5220
•ESP 5230
•ESP 5250
•ИЗБОРЕН 7
•ESP 7250
•ИЗБОРЕН 9
•ESP 9250
•ESP Канцеларија 6150
•Херој 7.1 Сите-во-Едно
•Херој 9.1 Сите-во-Едно
•Канцелариски Херој 6.1 Сите-во - Едно
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Коника Minolta
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Кодак
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
Easyshare 6150,Канцеларија 6150
Обоени:
Yes
Тип:
инкџет кертриџ
MPN:
за Кодак 10
Боја:
Мулти-Боја Црна
Производителот гаранција:
2 година
За 5100 Сите-во-Едно:
За 5300 Сите-во-Едно
За 5500 Сите-во-Едно:
За Easyshare 6150
За ESP 3/5/7/9:
За ESP 3250/5210/5220/5230
За ESP 5250/7250/9250/:
За ESP Канцеларија 6150
За Канцеларија Херој 6.1 Сите-во - Едно:
За Херој 7.1 / 9.1 Сите-во-Едно
R

Тие исто така купуваат со овој производ