.

.

Нови Девојки Фустан 2018 Пролет, Есен Децата Облека Долг Ракав Тексас Девојки Принцеза Фустани За 4 6 8 10 12 Години Детска Облека

Нови Девојки Фустан 2018 Пролет, Есен Децата Облека Долг Ракав Тексас Девојки Принцеза Фустани За 4 6 8 10 12 Години Детска Облека

DEN 863.00
DEN 1135.68
-24 %
Количина на стоки


Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
фустан за девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Пролет, Есен Девојка Облека
Соодветна возраст:
4 5 6 7 8 9 10 11 12-годишна девојка
Стил:
Моден Деца Фустани За Девојки Деца Облека
Должина На Ракав:
Долг Ракав Принцеза Фустани За Девојки
боја:
Тексас Сини Фустани За Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ