.

.

Бесплатен Превозот Шарм Пурпурна Amethystt Жолто Златен Синџир Pendant Ѓердан 17 инчен TF128

Бесплатен Превозот Шарм Пурпурна Amethystt Жолто Златен Синџир Pendant Ѓердан 17 инчен TF128

DEN 695.00
DEN 847.68
-18 %
Количина на стоки


Бесплатен Превозот Шарм Пурпурна Аметист Жолто Златен Синџир Pendant Ѓердан 17 инчен TF128

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TF128
Бренд Име:
HERMOSA
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
is_customized:
No
Компатибилност:
Моден
Метали Тип:
Жолто Злато Позлатен
Функција:
подарок
Состојба:
Нови
боја:
Виолетова
Главниот Камен:
Аметист
Тежина:
23ct
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Pendant Должина :
24x8mm
Стил:
Романтични
должина на ѓердан:
17инчи
R

Тие исто така купуваат со овој производ