.

.

Лето Бебе Девојка Vestidos Принцеза Партија Свадба, Матурска Фустан Деца Деца Девојки Флорални Везови Туту Tulle Фустани Облека

Лето Бебе Девојка Vestidos Принцеза Партија Свадба, Матурска Фустан Деца Деца Девојки Флорални Везови Туту Tulle Фустани Облека

DEN 276.00
DEN 316.80
-13 %
Количина на стоки

Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Стил : Мода
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Како на сликата
Големина : 70/80/90/100
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Туту Фустан
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
ink Frog Analytics
.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 6M, 12M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Девојка Vestidos Принцеза Партија Свадба, Матурска Облека
Материјал:
Памук,Чипка,Voile
Стил:
Симпатична
Декорација:
Чипка
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
V Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ