.

.

Креативност Зумира Елени ѕид налепници ПВЦ Материјал DIY Уметност Ѕид decals За Дневна соба и Спалната соба Софа во Позадина ѕид Дома Декорација

Креативност Зумира Елени ѕид налепници ПВЦ Материјал DIY Уметност Ѕид decals За Дневна соба и Спалната соба Софа во Позадина

DEN 269.00
DEN 316.32
-15 %
Количина на стоки


Карактеристики : Може да се отстрани. Животот водоотпорен Зелена Еколошка 100% Сосема Нов Квалитет : Врвен квалитет на стоки Сте примиле е Компактен Загатка : За W90cm*H60cm*1pcs DIY Декорација : /Стакло прозорец/дневната соба/Спалната соба/Студија соба алал да му е што се најде на најниска цртан филм налепници, % Фабрика директни продажби.
Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.
Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност. Ве молиме да се увери набавка, обезбедување на квалитет, компанијата има доволно залихи. Поддршка на голем број на трговија на големо, купи повеќе попуст. Добредојдовте на преговори со компанијата.

Број На Модел На:
Зумира Елени ѕид налепници
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид
Censor Кодот:
SK9003
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Животните
Бренд Име:
Wanpy Семејство
Инструкции:
Мора да се користи за мазни површини
безбедноста индекс:
Зелена заштита на Животната средина не-токсични
Производство место:
произведено во Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ