.

.

Мека Рамка Suzhou 1-4 свила вез готовиот производ чиста рачно изработени сини и бели порцелански везови

Мека Рамка Suzhou 1-4 свила вез готовиот производ чиста рачно изработени сини и бели порцелански везови

DEN 10320.00
Количина на стоки


Мека Рамка Suzhou 1-4 свила вез готовиот производ чиста рачно изработени embridery
сини и бели порцелански везови дневна соба тремот сликарство
Применливи предмети : облека, постелнина фаза на платно уметнички украс
Класификација на други бои : сина и бела порцелански сликарство
срцето 45 x45cm /35 x35cm мека рамка
содржина : класична сина и бела
стил : договор и современа
1-4 свила вез производи рачно изработени чисто декорација сликарство, везови мали здравиот разум (root можат да бидат поделени во 16 свила вез линија,
1.средина-одделение вез за 10 свила вез,
2.средниот hgih одделение вез е 6-8 свила вез,
3.high-end вез за 4 до 6 свила вез,
4.исклучителна вез за 1-4) везови
нашата продавница за поддршка на голем број на големо на наредби. Вие исто така може да поддржува цртање обичај везови. Се прилагодите на време да се погледне на големината на везови. Цена на везови квалитетот на одлуката.

Бренд Име:
MEISHIMEIYI
Рамка:
Yes
Платно Пакување Метод:
Укината
Употреба:
Слики
Вез Метод:
Обичен Бод Везови
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Свила
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Флорални
R

Тие исто така купуваат со овој производ