.

.

20pcs Деца Коса Додатоци за Коса Лакови Мека гума за џвакање Бендови Hairband Headwrap Cheerleading Лакови Headbands за Девојки

20pcs Деца Коса Додатоци за Коса Лакови Мека гума за џвакање Бендови Hairband Headwrap Cheerleading Лакови Headbands за Девојки

DEN 453.00
DEN 503.04
-10 %
Количина на стоки

Во врска со Производот Коса лакови големина : 3.5 инчи,1 инч grosgrain лента;Дебелина 14 инчи. добра еластичност Погоден за 0~10 години,pefect за бебето, новороденче, млади и деца,20 pack ; fashion headbands се достапни за скоро сите прилики Бебе Headbands Материјал : лента, Мека Крпа и Chiffon.Пакетот вклучува различни бои како што се покаже во слика. Headbands со моден дизајн коса лакови,рачно изработени производство со висок квалитет,убава стил ќе биде одлична на косата додаток. Нашите Пердуви Headdress може да се користи во многу прилика,како што се : Бебе Туш,Роденден,Свадба,Подароци,Партија,Семејство,Фото,бања,туш,лето,есен,пролет,зима.

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
CELLOT
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Број На Модел На:
81-20
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ