.

.

3D Ласерски Сече рачно изработени Резба Роденден кои Сакаат Дрво Партија Хартија Покана Честитки Разгледница Деца Деца Креативен Подарок

3D Ласерски Сече рачно изработени Резба Роденден кои Сакаат Дрво Партија Хартија Покана Честитки Разгледница Деца Деца Креативен

DEN 93.00
DEN 97.92
-5 %
Количина на стоки

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.
Опис
Материјал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картон
Боја : Како што е прикажано во photoes
Големина : околу 10*15cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.
Пакет содржина :
1pc Поздрав Картичка + 1pc плик
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 5mm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
Универзална
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
HK
R

Тие исто така купуваат со овој производ