.

.

Нова Жешка Лето Мажите Кратки Панталони Секојдневен Шорцеви Панталони Тенок Одговара Памук Гроздобер Цвет машка Плажа Шорцеви

Нова Жешка Лето Мажите Кратки Панталони Секојдневен Шорцеви Панталони Тенок Одговара Памук Гроздобер Цвет машка Плажа Шорцеви

DEN 739.00
DEN 1343.52
-45 %
Количина на стоки


Здраво пријател, Ова е Chines големина pls избор правото големина ако не се сигурни pls контактирајте со нас,известувањето оваа цена не вклучува појас ви Благодариме

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Одговара Тип:
Директно
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
TN-247LFP20180317
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Knee Length
Половината:
28 29 30 31 32 33 34 36 38
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Одговара Тип:
Директно
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ