.

.

KF16 Рака Брановидни Цевка Вратило Печат Вакуум Вентил

KF16 Рака Брановидни Цевка Вратило Печат Вакуум Вентил

DEN 4080.00
Количина на стоки


KF16 Рака Брановидни Цевка Вратило Печат Вакуум Вентил

моќност:
пневматски
Број На Модел На:
KF10
Температура на Медиумите:
висока температура
Бренд Име:
joto вентил & пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
Висок Притисок
Медиуми:
Гас
Порт Големина:
kf16
Структура:
Контрола
Материјал:
Јаглероден Челик
Модел:
kf16
materical:
Нерѓосувачки Челик
Дијаметар:
Dn16
Големина:
same as KF16
R

Тие исто така купуваат со овој производ