.

.

ГЕМ Е БАЛЕТ 13.7 Кт Овална Природни Лондон Сини Топаз скапоцен камен Накит Поставите 925 Фунта Сребро Обетки Прстен во Собата За Жени

ГЕМ Е БАЛЕТ 13.7 Кт Овална Природни Лондон Сини Топаз скапоцен камен Накит Поставите 925 Фунта Сребро Обетки Прстен во Собата

DEN 2592.00
DEN 4319.52
-40 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Главниот Камен:
топаз
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Сертификат Број:
Никој
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Бренд Име:
ГЕМ Е БАЛЕТ
Број На Модел На:
C3116-E3-Р-LB
is_customized:
Yes
Обликотшема:
овална
Главниот Камен:
Лондон Сини Топаз
Главниот Камен Големина:
6*8мм
Страна Камен:
CZ
Стил:
Гроздобер/Класичен/Трендовски/Мода
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Годишнината
Подарок за:
Девојка, Жена, Мајка
Пакување:
Со подарок кутија
Полица Број:
1CB1
R

Тие исто така купуваат со овој производ