.

.

500pcs Чист Памук Предиво Торба 8x10cm Чај Филтер Кесички Drawstring Риба Супа Торба повторна употреба Памук хлор wen5879

500pcs Чист Памук Предиво Торба 8x10cm Чај Филтер Кесички Drawstring Риба Супа Торба повторна употреба Памук хлор wen5879

DEN 4800.00
Количина на стоки


Материјал : 100% чист памук филтер со стрингови
Боја : крем-бела, беж
Големина : 8*10СМ
Пакет : 100pcs/торба

Повод:
Партија
Шема:
Никој
Број На Модел На:
wen5879
Материјал:
Памук
Број на Компјутери:
500pcs
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ