.

.

ESPEEDER 2.5 од не ' Рѓосувачки Задник Заеднички Бенд Издувните Менгеме Ракав Менгеме Бенд Издувните Менгеме Ракав Спојка За Автомобил Catback Downpipe

ESPEEDER 2.5 од не ' Рѓосувачки Задник Заеднички Бенд Издувните Менгеме Ракав Менгеме Бенд Издувните Менгеме Ракав Спојка За

DEN 160.00
DEN 199.68
-20 %
Количина на стоки


2.5" Од Не ' Рѓосувачки Задник Заеднички Бенд Издувните Менгеме Ракав Менгеме Бенд Издувните Менгеме Ракав Спојка За Автомобил Catback Downpipe
Опис 100% сосема нов вкупна Должина : 3" Height : 3.0" Материјал : не 'Рѓосувачки Челик се Приклучува 2 1/2" (2.5") OD Цевка 2 1/2" (2.5") OD Цевка Минимален Дијаметар : 2 1/2" (2.5") Максимален Дијаметар : 2 1/2" (2.5") Професионалната инсталација е препорачливо Без настава се вклучени Пакет Вклучуваат 1 X Нерѓосувачки Задник Заеднички Бенд Издувните Менгеме Прикажани како слики Fitment Универзалната за 2.5" на Catback Пригушувач Downpipe ве Молиме потврдете го објектот ако тоа се совпаѓа со вашето возило пред да го купите


Бренд Име:
ESPEEDER
Број На Модел На:
ES00424
Материјал:
нерѓосувачки
Големина:
2.5 инчен
R

Тие исто така купуваат со овој производ