.

.

3.3 Инчен Нов Стил Солидна Лента девојки Лакови Со Коса Клипови bebe Бутик Шноли деца Коса Додатоци 20Pcs/многу

3.3 Инчен Нов Стил Солидна Лента девојки Лакови Со Коса Клипови bebe Бутик Шноли деца Коса Додатоци 20Pcs/многу

DEN 510.00
DEN 600.00
-15 %
Количина на стоки

3.3 Инчен Нов Стил Солидна Лента девојки Лакови Со Коса Клипови bebe Бутик Шноли деца Коса Додатоци 20 Pcs/многу Ова е пробен период за да можете ги видите квалитет и тестирање на пазарот, тие се испраќаат од страна на кина пост воздух mail,која трае 20-35days. испорача(земја depands)
Лак Големина : За 3.3 Инчен
К о л о рс : R andom (може да се избере бои, само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.)
како слики,Normaly ќе испрати секоја боја едно парче ,Ако имате посебни барања за бои,ве Молиме да ни остават порака за боја број кога ќе го стави на ред,Благодарам.
Количина : 20pcs/многу
Ви благодариме за шопинг!
Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на ставањето на вашите цел 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност обвинети од нивната земја на Превозот и да го предадете 1. Предмети нормално ќе се despatched во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти 2. Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам за внесување во текот на исходот е точно. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Наплата Размена на Само 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети Повратни информации 1. Ако се е во ред, ве молиме да дадете 4-5 ѕвезди повратни информации 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
bl64
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Seeyoo
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
боја:
Повеќе
Повод:
Подарок, Деца декорирани
Стил:
Прекрасна
Производен Метод:
Рачно изработени
Пакет:
Opp Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
дизајн:
Цвет
Категории:
Косата круг, Косата клипови
Материјал:
легури, Grosgrain Лента
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ