.

.

Проток на воздух прилагодливи шофершајбната воздух deflector транспарентен променлива ване сечилото шофершајбната погоден за мотоцикл универзална

Проток на воздух прилагодливи шофершајбната воздух deflector транспарентен променлива ване сечилото шофершајбната погоден за

DEN 1284.00
DEN 1711.68
-25 %
Количина на стоки


*Мотоцикл прилагодливи шофершајбната, фиксирани на погоре од оригиналот шофершајбната, heightening за подобро главата заштита возач безбедност.
*ЕЛОКСИРАНИ-за Да се спречи корозија,од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗАВРТКИ-За долг живот.
*Ал 6061 T6 палка Алуминиум
*Предметот е лесно да се инсталира без инструкции
*ќе одговара да видови на модели,
*Боја : Сива алуминиум дел и Транспарентен прилагодливи Шофершајбната
Црни алуминиумски дел и Чад прилагодливи Шофершајбната
* Димензии :
: 280mm*135mm*40mm
Fitment :
Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki BMW KTM Aprilia Ducati бенд Со шофершајбната модели Универзална
1. Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. 2. Предмети се испраќаат преку Кина пост ,ве молиме оставете 15-45 дена да се постигне. 3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок"со помала вредност,ако било
увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. За Надвор акции Ако купите нешто што е надвор од акциите.ние ќе ве контактираме без 24 часа со некои совети. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува. ако donot одговори ми во рок од 3 дена. ние ќе испрати сличен стил за вас.ве молиме да се разбере.

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Стакло и Алуминиум
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
Suzuki
Објектот Висина:
1inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
С. UYUE
R

Тие исто така купуваат со овој производ