.

.

Природен Камен Атмосферски Agates Мушка Хривнија за Мажи Мода Машки Јога Mens Beaded Нараквици Pulseira Masculina Пад на Превозот

Природен Камен Атмосферски Agates Мушка Хривнија за Мажи Мода Машки Јога Mens Beaded Нараквици Pulseira Masculina Пад на Превозот

DEN 165.00
DEN 204.00
-19 %
Количина на стоки


Природен Камен Атмосферски Agates Мушка Хривнија за Мажи Мода Машки Јога Mens Beaded Нараквици Pulseira Masculina Пад на Превозот
1)Материјал : Природен Камен
2)Големина : Должина : 20cm Мушка Големина : 8mm
3)Бои : Како На Сликата
4)Пакување : 1pc/opp вреќа
5)Тежина : Околу 20g/pc
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
F5558
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
louleur
Функција:
Никој
боја:
Црна
Должина:
19cm
Тежина:
20g/pc
Материјал:
Природен Камен+Алуминиумски
Пакување:
1pc/многу
хривнија мажи:
природен камен хривнија
дизајн:
ресни хривнија
Тип:
ахат хривнија
Функција:
јога хривнија
Стил:
мушка хривнија
R

Тие исто така купуваат со овој производ