.

.

4 парчиња Целосна refillable мастило кертриџ LC237XL LC235XL за Брат MFC-J4120 MFC-J4620 MFC-J5720 MFC-J4120 MFC-J4620 со чип

4 парчиња Целосна refillable мастило кертриџ LC237XL LC235XL за Брат MFC-J4120 MFC-J4620 MFC-J5720 MFC-J4120 MFC-J4620 со чип

DEN 823.00
DEN 945.60
-13 %
Количина на стоки


4 парчиња Целосна мастило рефил кертриџ LC237 XL LC235 XL за Брат MFC-J4120 MFC-J4620 MFC-J5720 MFC-J4120 MFC-J4620 со Австралија верзија чип
За користење со :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот област : Австралија
Ќе добиете :
4pcs refillable мастило кертриџ за брат
·Само ве молиме следете го вашиот оригинален кертриџ модел да се купи мастило кертриџ.
* Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
LC237XL LC235XL
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
LC237XL LC235XL
квалитет:
одделение А
сертификација:
ISO9001&14001
категорија:
Целосна мастило Refillable мастило кертриџ
боја:
Б.К/C/M/Y
чип:
со чип
R

Тие исто така купуваат со овој производ