.

.

2018 венера одмор нов стил сијамски секси бикини лето жените бански патент biquini солидна боја нов дизајн костим за капење beachwear

2018 венера одмор нов стил сијамски секси бикини лето жените бански патент biquini солидна боја нов дизајн костим за капење beachwear

DEN 592.00
DEN 623.04
-5 %
Количина на стоки

2018 венера одмор нов стил сијамски секси бикини лето жените бански патент biquini солидна боја нов дизајн костим за капење beachwear
ДЕТАЛНИ DISCRIPTION НА ПРОИЗВОДИ
ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ
КОМПАНИЈАТА СЛИКИ
НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ
СЕ ПОВЕЌЕ И ПОВЕЌЕ ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАС

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Средината На Половината
Пол:
Жените
Бренд Име:
венера одмор
Поддршка Тип:
жица за слободни
Број На Модел На:
xl201825
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ