.

.

2017 нова мода жените turban headband плетени коса бенд косата додаток цвет жените hairband се задржи топло жените headwear

2017 нова мода жените turban headband плетени коса бенд косата додаток цвет жените hairband се задржи топло жените headwear

DEN 226.56
Количина на стоки


Welcoem на Нашата Продавница
2017 нова мода жените turban headband плетени коса бенд косата додаток цвеќе на жените
hairband се задржи топло жените headwear

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
Drincal
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
жените опаѓањето на клипот
Материјал:
Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ