.

.

JIGUOOR S-130 35x25cm Топлинска Изолација Подлога Мат За Телефонот Одржување на Топлина Пиштол за Лемење Станица

JIGUOOR S-130 35x25cm Топлинска Изолација Подлога Мат За Телефонот Одржување на Топлина Пиштол за Лемење Станица

DEN 532.32
Количина на стоки

modname=ckeditor Карактеристики : 1. Висока температура отпор е до 500 C. 2. Користење на organosilicone материјал, тоа не е лесно да се деформирани по виткање. 3. Дизајниран со неколку дупка локација за да го поставите завртки, IC чипови и мали делови. 4. Завртка позиција нуди 124 мали дупки. 5. Дизајниран со Интегриран скала владетел (0 ~ 25 cm). 6. Погодна за топол воздушен пиштол, лемење станици и таблет, компјутер, мобилен телефон на поправка и одржување. Исто така, е соодветен за други одржување платформа, Laminating машина и смена меур машина. Спецификација : 1. Модел : S-130 2. Материјал : Organosilicone 3. Боја : Сина 4. Големина : 350*250mm 5. Дебелина : 4mm 6. Отпорност на топлина : 500 C Забелешка : подлога може да има прашина, или други изглед мали дефект. Тоа не влијае на функцијата. Пакетот вклучува : 1 x Изолација Мат (не вклучуваат друг објект) modname=простор&висина=30 modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Номинална Напон:
Други
Бренд Име:
jiguoor
DIY Материјали:
Електрични
R

Тие исто така купуваат со овој производ