.

.

Компатибилен 510 511 мастило кертриџ за Canon PIXMA MP240 MP250 MP270 MP280 MP480 MP490 MX320 MX350 печатач за СТР 510 CL 511

Компатибилен 510 511 мастило кертриџ за Canon PIXMA MP240 MP250 MP270 MP280 MP480 MP490 MX320 MX350 печатач за СТР 510 CL 511

DEN 1584.00
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
СТР-510
Црна
1
18ml
CL-511
Боја
1
18 ml
За Моделот
КомпатибиленКанон СТР 510 XL CL 511 XL
Печатач Модел за
Компатибилен со Canon PIXMA i P2700, i P2702, PIXMA MP230, MP237, MP240, MP250, MP252, PIXMA MP258, MP260, MP270, MP270 Страна Пак, PIXMA MP272, MP280, MP282, PIXMA MP480, MP490, MP492, MP495, MP499, PIXMA MX320, MX330, MX340, Канцеларија MX340, PIXMA MX350, MX350 Канцеларија, PIXMA MX360, PIXMA MX410, MX420 ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : Извоз на производ, вграден-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена. Исто така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
стр 510 cl 511
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
COAAP
Обоени:
Yes
боја:
Црна боја
MPN:
СТР-510 CL-511
PIXMA iP2700, iP2702:
PIXMA MP230, MP237, MP240, MP250, MP252,
PIXMA MP258, MP260, MP270, MP270 :
PIXMA MP272, MP280, MP282,
PIXMA MP480, MP490, MP492, MP495, MP499:
PIXMA MX320, MX330, MX340, Канцеларија MX340
PIXMA MX350, MX350 Канцеларија,:
PIXMA MX360
PIXMA MX410, MX420:
PG510 CL511
R

Тие исто така купуваат со овој производ