.

.

15X Мастило Компатибилен Кертриџ epson 138 XL за работна Сила 630 625 633 645 840 845 7010 7510 7520 Печатач

15X Мастило Компатибилен Кертриџ epson 138 XL за работна Сила 630 625 633 645 840 845 7010 7510 7520 Печатач

DEN 927.00
DEN 1008.00
-8 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T1381
Црна
6
18ml
T1382
Синозелена
3
18 ml
T1383
Магента
3
18 ml
T1384
Жолта
3
18 ml
За Модел : T138 T1381-T1384 мастило касети Перо NX125 / NX-125 Перо NX230 / NX-230 Перо NX420 / NX-420 Перо NX430 / NX-430 Перо NX635 / NX635 Перо TX320 F / TX-320 С Перо TX325 F / TX-325 С Перо TX420 W / TX-420 W Перо TX430 W / TX-430 W работна Сила 60 / WF-60 работна Сила 320 / WF-320 работна Сила 325 / WF-325 работна Сила 435 / WF-435 работна Сила 525 / WF-525 работна Сила 535 / WF-535 работна Сила 545 / WF-545 работна Сила 625 / WF-625 работна Сила 630 / WF-630 работна Сила 633 / WF-633 работна Сила 645 / WF-645 работна Сила 840 / WF-840 работна Сила 845 / WF-845 работна Сила 7010 / WF-7010 работна Сила 7510 / WF-7510 работна Сила 7520 / WF-7520 работна Сила 3520 / WF-3520 работна Сила 3530 / WF-3530
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота).

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
Работна сила 630 625 633 645 840 845
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
компатибилен печатач модел :
Перо NX125
Перо NX230:
Перо NX420
Перо NX430:
Перо NX635
Перо TX320F:
Перо TX325F
Перо TX420W:
Перо TX430W
Работна сила 60 320 325:
Работна сила 435 525 535 545
Работна сила 630 625 633 645:
Работна сила 840 845
Работна сила 7010 7510 7520:
Работна сила 3520 3530
MPN:
T138 XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ