.

.

2 Црна 950 XL 950XL Мастило Касети Замена За HP HP950 HP950XL Officejet Pro 8100 8600 251dw 276dw инк-џет Печатач

2 Црна 950 XL 950XL Мастило Касети Замена За HP HP950 HP950XL Officejet Pro 8100 8600 251dw 276dw инк-џет Печатач

DEN 480.00
DEN 564.00
-15 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 950 XL 951 XL Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/ Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 33ml Синозелена/Магента/Жолта 13ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
950 XL
Црна
2
33ml
951 XL
Синозелена
0
13ml
951 XL
Магента
0
13ml
951 XL
Жолта
0
13ml
Компатибилен За HP Принтер Листата :
Officejet Pro 8100 8600 251dw 276dw Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ