.

.

N140HCA-EAB 14.0 LED LCD Екран WUXGA IPS Лаптоп со Екран Панел Тенок 1920x1080

N140HCA-EAB 14.0 LED LCD Екран WUXGA IPS Лаптоп со Екран Панел Тенок 1920x1080

DEN 3840.00
Количина на стоки


ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно. Големина 14.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.Благодарение толку многу за вашето разбирање. Клиентите ве молиме да побара Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) пред испорака на производот назад, и е одговорен за било превозот обвиненија на бродот на производот назад.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 .4"и така натаму.

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
N140HCA-EAB
R

Тие исто така купуваат со овој производ