.

.

DRELD Пила Carburetor Хидрати Carby за Партнер 350 351 370 371 420 Синџир Видов Резервни Делови Walbro 33-29 Алатка Делови

DRELD Пила Carburetor Хидрати Carby за Партнер 350 351 370 371 420 Синџир Видов Резервни Делови Walbro 33-29 Алатка Делови

DEN 528.00
DEN 879.36
-40 %
Количина на стоки


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Висок Квалитет Carburetor Хидрати Carby За Партнер 350 351 370 371 420 Пила Резервни Делови Walbro 33-29 Не се оригинални,но може да се соберат на оригиналниот машина. Купување како е и како на сликата состојба.
Пакет се Вклучени 1 x Синџир Видов Carburetor
Со производот

Бренд Име:
DRELD
Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
пила carburetor
is_customized:
Yes
Пила модел:
350 351 370 371 420
Carburetor Тип:
Walbro
Хидрати. модел:
Walbro 33-29
R

Тие исто така купуваат со овој производ