.

.

M10/16mm Дупка Вежба Агол Мелница Mandrel Адаптер Диск Држач за Полнење Spanner Комплет M09 dropship

M10/16mm Дупка Вежба Агол Мелница Mandrel Адаптер Диск Држач за Полнење Spanner Комплет M09 dropship

DEN 140.00
DEN 165.12
-15 %
Количина на стоки


Материјал : meatal Боја : како што е прикажано на сл Однесува на : важат за сите видови на мувла површини и празнина обработка,полирање, накит и ракотворби посложени ултра-фини мелење,гравирање, полирање, итн., со цел да се задоволат клиент побарувачка за high висок квалитет. Професионални фитинзи вежба агол мелница, со тоа, додека вежба може да се сретне на електрична вежба брусење, сечење плочки, дрво, метал полирање работа (Само купи сечење мелење плоча).
Спецификации : се Справи со должина : 115mm Поврзани роб дијаметар : 10мм (применливо во внатрешноста дупка 16mm на сечење парче) Количина : 1 Сет Забелешка : На работа да се обрне внимание на плочата не е лабава да се спречи сечење парче летаат надвор,не стојат крај.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 2 x справи со сет на поврзување прачка

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
алатка делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ