.

.

HZIJUE Streetwear Мажите т кошула продолжен longline битник т кошула мажите ленти т кошула Homme Долга Линија Т кошула со Шарени Полите

HZIJUE Streetwear Мажите т кошула продолжен longline битник т кошула мажите ленти т кошула Homme Долга Линија Т кошула со Шарени

DEN 428.00
DEN 570.72
-25 %
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА биста рамо ДОЛЖИНА на ракав S 94 43 81 - M 100 46 83 - L 106 49 85 - XL 112 52 87 - XXL 118 54 89 -

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Бренд Име:
HZIJUE
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Маскирани:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ