.

.

100 компјутери Монистра рачно изработени Lampwork Монистра, Рамни Круг,, се Меша во Боја, 19.5x20x10mm, Дупка: 2,5 mm

100 компјутери Монистра рачно изработени Lampwork Монистра, Рамни Круг,, се Меша во Боја, 19.5x20x10mm, Дупка: 2,5 mm

DEN 618.00
DEN 671.52
-8 %
Количина на стоки


Рачно Изработени Lampwork Монистра, Рамни Круг,, Се Меша Во Боја
Големина : за 19.5 mm долга, 20mm широк, 10мм дебели, дупка : 2,5 mm.
Овие зрнца се рачно изработени со стакло и оган во техника наречена Lampwork. Секое парче е дигитално печката annealed за сила и издржливост. Секое лежиште е уникатна креација, правејќи совршен накит за подарок за некој посебен - вклучувајќи ве и вас. Се должи на рачно изработени, големина, форма и боја на производот може да се разликува малку.
100 компјутери/ Многу

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
СВЕТИЛКА-S015-M
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
19mm
Објектот Тежина:
568 g
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
единица:
100pc
Материјал:
Lampwork
R

Тие исто така купуваат со овој производ