.

.

16x T1295 XL Мастило касети за Перо Канцеларија BX525WD BX535WD BX625FWD BX635FWD BX320FW BX925FWD BX935WF Печатач T1291-T1294

16x T1295 XL Мастило касети за Перо Канцеларија BX525WD BX535WD BX625FWD BX635FWD BX320FW BX925FWD BX935WF Печатач T1291-T1294

DEN 968.00
DEN 1075.20
-10 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T1291
Црна
4
18ml
Т 129 2
Синозелена
4
18 ml
Т 129 3
Магента
4
18 ml
Т 129 4
Жолта
4
18 ml
T1291-T1294 T1295 XL Компатибилни, Мастило Кертриџ
Оваа компатибилни, Мастило Кертриџ е компатибилен со :
За Модел T1291 T1292 T1293 T1294 Перо SX420 W SX438 W SX440 W Перо SX445 W SX525 WD SX535 WD Перо SX620 FW SX425 W SX235 W Перо Канцеларија : BX305 F BX305 FW BX305 Plus Перо Канцеларија : B42 WD BX320 FW BX525 WD Перо Канцеларија : BX535 WD BX625 FWD BX635 FWD Перо Канцеларија : BX630 FW BX925 FWD BX935 WF работна Сила WF-3010 DW, работна Сила WF-3520 DWF, работна Сила WF-3530 DTWF, работна Сила WF-3540 DTWF, работна Сила WF-7015, работна Сила WF-7515, работна Сила WF-7525, печатач
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
BX525WD BX535WD BX625FWD BX635FWD BX320FW BX925FWD BX935WF
Обоени:
Yes
Тип:
компатибилен со мастило кертриџ
MPN:
T1291 T1292 T1293 T1294
Боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта
Перо SX425W SX235W:
Работна сила WF-7015 WF-7515 WF-7525
Перо SX420W SX438W:
Перо SX440W SX445W
Перо SX525WD SX535WD:
Перо SX620FW
Перо Канцеларија BX305F BX305FW BX305Plus:
Перо Канцеларија BX525WD BX535WD
Перо Канцеларија B42WD BX320FW :
Перо Канцеларија BX925FWD BX935WF
Перо Канцеларија BX625FWD BX635FWD:
Перо Канцеларија BX630FW BX320FW
Работна сила WF-3010DW WF-3520DWF:
Работна сила WF-3530DTWF WF-3540DTWF
R

Тие исто така купуваат со овој производ