.

.

Широк Формат Мастило кертриџ За Epson 7600 9600 Refillable кертриџ со Инка и шприц 300ml

Широк Формат Мастило кертриџ За Epson 7600 9600 Refillable кертриџ со Инка и шприц 300ml

DEN 2427.84
Количина на стоки

Широк Формат Мастило кертриџ За Epson 7600 9600 Refillable кертриџ со Инка и шприц 300ml
Печатач : За Epson Перо Про 7600 9600
Бои : PK C M Y LC LM LK - 7 Бои
Предмети : 7 компјутери Празен кертриџ+1 компјутер Чип Resetter +7 компјутери Инка + 7 компјутери Syring
Чип : Resettable чип со чип resetter
Јачина на звук : 300ml/pc
Олово време : 2 - 4 дена по плаќање
Answer : ___________________________ Note : 1.Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса. 2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци. 3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката. 4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето. Производ покажуваат : Омилени :
Ако се чувствувате овој производ Да, ве молиме Додадете Желба Листа или да го Додадете во Кошничката.
плаќање
време на испорака
За feeback 1.По примените стоките ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас на и напишете го вашиот коментар ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите услуги, ви благодарам многу за вашиот вид на поддршка.
2.Ако имате било какви проблеми и прашања по примените стоки, ве молиме контактирајте со нас на почетокот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
7600
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Име на производ:
Широк Формат Мастило кертриџ За Epson 7600 9600
Печатач:
За Epson Перо Про 7600 9600
Бои:
PK C M Y LC LM LK - 7 Бои
јачина:
300ml/pc
предмети:
7 компјутери Празен кертриџ+1 компјутер Чип Resetter +7 компјутери Инка + 7 компјутери Syring
Олово Време:
2 - 4 дена по плаќање
функција 1:
Поевтина од оригиналниот касети
Карактеристика 2:
Може да се полни за многу време
функција 3:
Висок квалитет и компатибилен gurantee
чип:
Resettable чип со чип resetter
R

Тие исто така купуваат со овој производ