.

.

НОВИ 10pcs/многу Мешани Шарени Добар Квалитет Најдобрите Модни Shinning Arcylic 18-20mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит KZ1034

НОВИ 10pcs/многу Мешани Шарени Добар Квалитет Најдобрите Модни Shinning Arcylic 18-20mm Snap Копчето За DIY Хривнија Накит KZ1034

DEN 165.00
DEN 239.04
-31 %
Количина на стоки


Пакување
Стандард OPP вреќа или со силна картон надвор
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Попуст
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации . ние ќе ви понудиме попуст кога ќе следна цел ~
ако не сте задоволни со цел , ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме!
Прилепува Накит ↓↓↓

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
KZ1034
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
ROYALBEIER
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Стакло
Функција:
прилепува накит
Компатибилност:
прилепува накит
Тип На Објект:
Стакло Прилепува Копчиња
Тежина:
36g
боја:
како слики
Обликот:
Круг
За:
прилепува накит
Материјал:
Arcylic & Бакар
КОЛИЧИНА:
10pcs/многу
Прифати dropshipping/трговија на големо:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ