.

.

Моден 39*40MM Природна Морска ШКОЛКА рачно резбани крило Pendant Бисери ѓердан 5PC Накит Наоди Бесплатен превозот не дупка

Моден 39*40MM Природна Морска ШКОЛКА рачно резбани крило Pendant Бисери ѓердан 5PC Накит Наоди Бесплатен превозот не дупка

DEN 191.00
DEN 239.04
-20 %
Количина на стоки

Состојба : Нова . Тежина : 35 g .
Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,
у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Превозот Ние брод предмети на светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Flytexpress, e Packet, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Враќање & Размена Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе рефундирање на вас кога ќе примите врати ставки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот 。 Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WL ВАНГ&ЛУО
Материјал:
Школка
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
No
Функција:
Спиење Tracker,Расположение Tracker
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
V10
R

Тие исто така купуваат со овој производ