.

.

25 Компатибилен КАНОН 525 526 мастило кертриџ за PIXMA IP4850 iP4950 iX6550 MG5150 MG5250 MG5350 MG8150 MX715 MX885 MX895 Печатач

25 Компатибилен КАНОН 525 526 мастило кертриџ за PIXMA IP4850 iP4950 iX6550 MG5150 MG5250 MG5350 MG8150 MX715 MX885 MX895 Печатач

DEN 1598.00
DEN 1776.00
-10 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
PGI-525
Црна
5
25ml
CLI-526
Синозелена
5
15ml
CLI-526
Магента
5
15ml
CLI-526
Жолта
5
15ml
CLI-526
Црна
5
15ml
Компатибилен PGI-525 CLI-526 Со Чип Печатач модел Pixma i P4840 i P4850 i P4950 MG5120 i X6550 MG5350 MG6100 MG6120 MG6150 MG6220 MG6250 MG8120 MG8150 MG8220 MG8250 Печатач
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Светло Црна,Y,K
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
COAAP
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
PGI525 CLI526
Обоени:
Yes
ЗА Pixma iP4840:
за Pixma iP4850
за Pixma iP4950:
за Pixma MG5120
за Pixma iX6550:
за Pixma MG5350
за Pixma MG6100:
за Pixma MG6120
за Pixma MG6150:
за Pixma MG6220
за Pixma MG6250:
за Pixma MG8120
за Pixma MG8220:
за Pixma MG8150
за Pixma MG8250:
PGI-525 CLI-526
R

Тие исто така купуваат со овој производ