.

.

Ти си Моето Бебе Мустаќи Капи прекрасна креативни Т Кошула Tshirt Мажите 2018 Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Tee Camisetas Hombre

Ти си Моето Бебе Мустаќи Капи прекрасна креативни Т Кошула Tshirt Мажите 2018 Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Tee Camisetas

DEN 524.00
DEN 806.40
-35 %
Количина на стоки

Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење.7
124
54
78
1 инч = 2.
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Карактеристики & Белешки
1
Адвокатско Мажите Т Кошула Tshirt Мода 2016 Година Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Блузи Tee
2
100% Сосема нов и висок квалитет
3
Тоа е прилично удобно
4
Модерен и либерални
5
Одличен подарок за вашиот љубовник или себе си
Ве молиме имајте во предвид :
Сликите се само примероци за референца. Сите големина е само за референца, и 1 - 3 cm грешка треба да биде прифатлив. Повратни информации и Комуникација
1. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).5
72
XL
44
19. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена.5
76
XXXL
49
21. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте со нас за предлози. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест.
Големина На Табелата И Меѓународниот Големина Конверзија
Големина На Табелата
Ознака Големина
Единица : инчен
Единица : cm
Градите
Рамо
Должина
Градите
Рамо
Должина
S
37
16. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Превозот времето е само проценето но не гарантира.54 см
МЕЃУНАРОДНИ ГОЛЕМИНА КОНВЕРЗИЈА
Ознака Големина
САД
Велика БРИТАНИЈА
Европа
За да се Вклопи во Висина (cm)
За да се Вклопи Тежина (кг)
S
34
34
87
161-166
50-60
М
36-38
36-38
91-97
167-172
60-70
L
40
40
102
173-178
70-80
XL
42-44
42-44
107-112
179-185
80-90
XXL
46-48
46-48
117-122
186-190
90-95
XXXL
-
-
-
191-196
95-100
Answer : ___________________________ Note :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Се Враќа & Наплата Политика
1. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали.3
29
112
49
74
XXL
46
20. ОЕМ и ODM се добредојдени. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
ODDKING
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Број На Модел На:
DX-9128
Јака форма:
Маици
Sleeve:
Кратко Sleeve
Дебелина:
Обичните
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
ткаенина име:
Памук
Главната ткаенина состав:
Памук
Содржината на главната ткаенина состав:
100 (%)
R

Тие исто така купуваат со овој производ