.

.

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 5-Серија E39 M5 1995~2003 Година Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација со Екран на Допир

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 5-Серија E39 M5 1995~2003 Година Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS

DEN 20805.00
DEN 28896.00
-28 %
Количина на стоки

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 5-Серија E39 M5 1995~2003 Година Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација со Екран на Допир
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 5-Серија E39 M5 1995~2003 Година Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација со Екран на Допир
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.
1. Поддршка 6.5"/8.8" инчен дигитален екран.
2. Built-in GPS навигациски систем.
3. Поддршка на различни Интернет пристап како и 3 G Интернет пристап, WIFI конекција USB /Android телефон врски, додека обезбедување на жариште WIFI и за други мобилни уреди со Интернет пристап во возилата.
4. Поддршка аудио формати : MP5 /MP3 /MP2 /AAC /OGG /RA /WAV /FLAC /МАЈМУН итн.
5. Вградениот WIFI приемник.
6. Поддржани Видео формат : MPEG-1 /MPEG-2 /MPEG-4 /H264 /H263 /VC1 /Р.В. /RMVB /Div X /Sorenson Искра /VP8 /AVS Проток итн.
7. Вграден Bluetooth функцијата.
8. Поддршка на повеќе засилувачи на звук.
9. Поддршка за инсталирање на апликации.
10. Компатибилен со надворешни 500 GB Хард Диск преку USB порта.
11. Поддршка слика форматот JPEG /GIF /PNG /BMP датотека.
12. Поддршка на датотека се управуваат.
13. Поддршка калкулатор.
14. Поддршка на календарот.
15. Поддршка за 1080 P HD видео.
16. Поддршка на графички кориснички интерфејс.
17. Поддршка воланот контрола.
18. Поддршка на DVD диск.(DVD кутија optiona)
19. Вграден-во електронска & механички анти-шок систем.
20. Поддршка 4*45 W засилувач.
21. Поддршка на дигитална телевизија [ДИГИТАЛНА-T / ISDB-T/ ATSC]( Опционално ).
22. Поддршка обратен камера (Опционално).
23. Поддршка Возење снимач (Опционално).
Се врати и Гаранција : Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи. Ако стоката била грешка или оштетен, испрати назад кон нас, ние ќе се врати на целосна исплата, или да го замени со друг нови една за вас! Купувачот Трошоци враќање превозот цена.
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За BMW 5-Серија E39 M5 1995~2003 Година Со DVD БТ е Радио за Автомобил Стерео GPS Навигација со Екран на Допир

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
X3-Година:
2004,2005
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4
ТФ/Micro SD Слотот:
1
OSD Language:
Интерфејс:
Плати и Приклучок
Din:
Двојно Din
Објектот Тежина:
4.5kg
BMW Модел:
X3
ROM:
16g
Големина На Дисплеј:
7
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Макс Надворешна Меморија:
64g
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Големина:
35cm * 26cm * 23cm
Бренд Име:
Liandlee
Материјал Тип:
собранието
Резолуција:
1024*800
Име На Модел:
За BMW 5-Серија E39 M5 1995~2003
RAM меморија:
1G
Од Моќ:
60
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
OSD Language:
Руски
R

Тие исто така купуваат со овој производ