.

.

10pair Собираат 4.0 mm Банана Златен Куршум Конектор Приклучок Со Капак/Protecter Случај РК Батеријата ESC Моторни Приклучок

10pair Собираат 4.0 mm Банана Златен Куршум Конектор Приклучок Со Капак/Protecter Случај РК Батеријата ESC Моторни Приклучок

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Количина на стоки


Погоден за 12 AWG жица Max.
Оценет на околу 80 A
одличен начин за да се избегне моќ шорцеви
чувајте ги вашите конекции безбедно и уредни изглед!
Полесно да лемење и посилна врска од Т-приклучоци
Пакет Листа
10pcs машки конектор
10pcs женски конектор
10pcs o Protector/маска

Бренд Име:
Mitoot
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
AMS529
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
4*22.9MM
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Златен Куршум Конектор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Златен Куршум Конектор
Четири тркала Атрибути:
Златен Куршум Конектор
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ