.

.

Fancyin 11.5 CM Пластични Банана Коса Клип Кристал конска опашка носителот во Голема големина Црна Клип Со Зелена и Шампион Кристал

Fancyin 11.5 CM Пластични Банана Коса Клип Кристал конска опашка носителот во Голема големина Црна Клип Со Зелена и Шампион Кристал

DEN 331.20
Количина на стоки


Ова е Fancyin накит фабрика продавница. Ние само се обезбеди квалитет на стоките продадени на продажната цена.
Нашите високо квалитетни коса ноктот серија споредуваат со други слични производи :
1. Овие коса канџи се добро maded кои се извезуваат во Европа
2. Два метри капка тест, што значи дека тие се тешко да се оштетат
3. Издржливи и удобно
4. Изгледа светло, бидејќи на двојно полиран
5. Еколошки
Информација за производот :
состојба : 100% нови
Боја : Црна Клип Со Зелена и Шампион Кристал
количина : 1pc во еден сет
Големина : приближното 4.7 инчи во должина.

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Шноли
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ