.

.

Евтини Цена, Брза Испорака! Топла Продажба на Производи Најновите Дубаи Чипка Висок Квалитет Sequins Африкански Tulle француска Чипка Ткаенина Во ЗЛАТО

Евтини Цена, Брза Испорака! Топла Продажба на Производи Најновите Дубаи Чипка Висок Квалитет Sequins Африкански Tulle француска

DEN 2035.00
DEN 2676.96
-24 %
Количина на стоки


Добредојдовте На Нашата продавница
Нашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н. Р. Кина. Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата веб-страница. Па ве молиме да одиме во нашиот веб-сајт да видите повеќе нови дизајни. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно .
Многу ви благодарам,и се надевам дека ќе уживате во водењето бизнис со нашата продавница!
Тип На Производ
Предмети Име
Должина
Ширина
Снабдување Тип
Пердув
Превозот
француска чипка
Африкански guipure Чипка
5 метри
се однесуваат на физичките
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог
Еко-пријателски
5-7 работен ден од DHLПРОЗОРЦИFedex
Евтини Цена, Брза Испорака! Топла Продажба на Производи Најновите Дубаи Чипка Висок Квалитет Sequins Африкански Tulle француска Чипка Ткаенина Во ЗЛАТО
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена, а ќе се одржи вашата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union moneygram и така натаму.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Ширина:
inch
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
organza
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AFCYF6
Употреба:
крпа униформа партија венчаница секојдневно се облекуваат
боја:
Ве молиме погледнете го физички
Големина:
There are 5 yards in each piece
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ