.

.

1 Сет Remanufactured Мастило Касети За HP 74 74XL HP74 75 75XL CB335W CB335W Deskjet D4260 D4263 D4280 D4360 D4363 D5360 Инкџет

1 Сет Remanufactured Мастило Касети За HP 74 74XL HP74 75 75XL CB335W CB335W Deskjet D4260 D4263 D4280 D4360 D4363 D5360 Инкџет

DEN 722.00
DEN 839.52
-14 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
HR74/CB335 W
Црна
1
10 ml
HR75/CB337 W
C/m/y
1
25 ml
Се Користи За Печатење Модел :
Deskjet D4260/D4263/D4280/
D4360/D4363 D5360
hoto Smart C4280/C4345/C4384/C4385/ C4480/C4580/C4580 Wi Fi/C5240/ C5250/C5280 C5240/C5250 C4200 C4380 C4599 C5200
Office Jet J5725/J5730/J5735/J5738/J5740/ J5750/J5780/J5783/J5785/J5790/J6410/J6413/J6415
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
R

Тие исто така купуваат со овој производ