.

.

Моден накит, Сребрен прстен бела кубни циркони Подарок Партија Годишнината Ангажман Свадба Прстен за жените R2143

Моден накит, Сребрен прстен бела кубни циркони Подарок Партија Годишнината Ангажман Свадба Прстен за жените R2143

DEN 256.00
DEN 312.00
-18 %
Количина на стоки


Бренд
Garilina
Метал
Сребро.
Главниот Камен
Топаз 8 mm
Главната Боја Бела
Тежина
4.7 Грама ( Топаз & Сребрена )
Прстен Врвот Димензија
8 mm
Количина
1 парче
Земја на Производство
Chian
Еколошки Стандарди
На европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R2143
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Површината Ширина:
8мм
Повод:
Свадба
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
декември-birthstones
R

Тие исто така купуваат со овој производ