.

.

5Pcs/Set SMIH-12VDC-SL-C Релеи 12V 16A 250V 8 Pin Еден Конверзија M09 dropship

5Pcs/Set SMIH-12VDC-SL-C Релеи 12V 16A 250V 8 Pin Еден Конверзија M09 dropship

DEN 211.00
DEN 248.16
-15 %
Количина на стоки


Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики 5 Pcs SMIH-12 VDC-SL-C Релеи 12 V 16 A 250 V 8 Pin Големина на : 3*1.2*2.5 cm/1.18"*0.47"*0.98" Количина : 5 Pcs Не Мало Пакет
Пакетот вклучува : 5 Pcs x SMIH-12 VDC-SL-C Релеи Сет

Бренд Име:
OOTDTY
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
Релеи
Теорија:
Други
Заштита На Функција:
Други
Употреба:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ